Карате

Heading photo

Tiger Club

- команда професійних тренерів та спортсменів, які присвятили своє життя вивченню і вдосконаленню різних стилів бойових мистецтв

Наші тренери мають великий досвід викладання індивідуальних та групових занять з кіокушинкай карате.Окрім того, у нашому клубі ми проводимо регулярні змагання та турніри з бойових мистецтв, які дають можливість нашим учасникам проявити свої навички та отримати цінний досвід боротьби в реальних умовах. Також, ми надаємо можливість здобути різноманітні грамоти та звання в рамках національних та міжнародних змагань.
Наш клуб - це не просто місце для занять бойовими мистецтвами, це спільнота людей, які діляться спільною любов'ю до спорту та прагнуть досягти нових висот у своїй підготовці. Ми завжди раді новим учасникам, тож приходьте та приєднуйтесь до нашої команди!
Головний тренер Кіокушинкай Карате. - Романюк Олександр

Quantum E-commerce

Most popular service

Multipurpose program that will perfectly suit online stores and online retail business. You can add up to 2000 items with a detailed description, characteristics, and photos. Also, the shopping cart, clients’ feedback, rating, and related items option are available.

Business Consulting

Most popular service

You may face new challenges each day. Our company can offer you a wide range of business consulting services which can help your business run more efficiently, avoid risks, reduce costs, and gain more profits.

Made with