Ідеальне Місце, де кожна Дитина - Зірка!

Heading photo

Наші переваги

● Ліцензований закладГрупи до 16 діток ● 5 окремих різновікових груп● Новітні освітні програми та люблячі дітей та свою справу педагоги● Власна кухня з можливісттю безлактозного чи безглютенового меню● Медичний супровід ● Супровід психолога● Власна закрита територія з цілодобовою охороною та укриттям● Спортивні та дитячі майданчики, футбольне поле

Heading photo

Які предмети викладаються у садочку?

Математика з елементами логікиРідна мова (читання та письмо)Англійська моваВіконечко у природуХореографіяМузичні заняттяОбразотворче мистецтвоФізичне вихованняСупровід психолога (заняття у сенсорній кімнаті, пісочна терапія)Логопед (додатково)

Почніть зростати та вчитися разом з нами!

Heading photo

Планета дитинства - територія комфорту та гармонійного розвитку!

Ми плекаємо розвиток індивідуальності, творчого мислення, набуття соціального та академічного знання наших вихованців в умовах безумовного прийняття, довіри та любові. Вчимо поважати один одного, та розкриваємо таланти та здібності кожного, що дає змогу рости успішними, впевненими у собі та щасливими.
● Зміцнення здоров'я та благополуччя
● Підвищення саморегуляції
● Підвищення когнітивних навичок
● Високий рівень готовності до школи

Heading photo

Від раннього розвитоку до Preschool

Починаємо розвивати малечу з 1,6 рочків. У нас працює чудова ясельна група, де з любов'ю та турботою наші вихователі відкриють новий світ для пізнання. Далі діти переходять у молодшу, середню та Prescholl - групу підготовки до школи (один вихователь).

Heading photo

Новітні освітні програми розвитку

Ми використовуємо авторську програму розвитку "Обдаровання", яка є затвердженою програмою розвитку інститутомім. Б. Грінченка та поєднуємо її з державною програмою "Дитина"

Heading photo

Весело та цікаво

 Preschool має бути веселим часом збагачення малят досвідом, знаннями та соціальними навичками, тому наші педагоги намагаються створити кожного дня щось цікаве та нове у своїх заняттях.

Ціни

Heading photo

Вартість навчання у садочку


У вартість навчання входить перебування дитини в закладі з 8:00 - 18:00, + чергова група до 19:00. Навчання з комплексу предметів:Математика з елементами логікиРідна мова (читання та письмо)Англійська моваВіконечко у природуХореографіяМузичні заняттяОбразотворче мистецтвоФізичне вихованняКонсультації психолога та логопеда, медичний супровід.Прогулянки на свіжому повітрі, денний сон, свята. Вартість садочку 10 000 грн на місяць.Харчування (високоякісне 3 разове) рахується окремо по фактичній кількості днів. 1 день 200грн.Є система знижок.

Quantum E-commerce

Multipurpose program that will perfectly suit online stores and online retail business. You can add up to 2000 items with a detailed description, characteristics, and photos. Also, the shopping cart, clients’ feedback, rating, and related items option are available.

Business Consulting

You may face new challenges each day. Our company can offer you a wide range of business consulting services which can help your business run more efficiently, avoid risks, reduce costs, and gain more profits.

Made with